Bosch Kombi E2 Arızası

“Bosch kombi E2 arızası”, çok kapsamlı bir arızadır. Bu hata; baca fanının arızasında, prosestat arızasında, ateşleme bujilerinde oluşan arızalarda, ateşleme trafosu bozulduğunda, ana kart bozulduğunda ve iyanizasyon bujisinde çatlak oluştuğunda ortaya çıkmaktadır. Çok kapsamlı bir hata olduğundan kullanıcıların kesinlikle müdahale etmemeleri gerekmektedir.

Kombinin her noktasında hatalar gerçekleşebilmektedir. Su, elektrik ve doğalgazdan kaynaklı oluşan bu hatalar, iyi bir inceleme sonrası tespit edilmeli ve tamiri dikkatlice yapılmalıdır. Yapılmaması gereken bir hata, büyük facialara yol açabilmektedir. Ancak işinde profesyonel olan teknik destek ekipleri, bunun gibi durumların üstesinden gelebilmektedir.

Bosch Kombi E2 Arızasının Çözümü
“Bosch kombi E2 arızası” çözümü oldukça karmaşıktır. Bu sorunun çözümü için tek çare, Bosch yetkili servisidir. Öncelikle kombi tüm parçalarına ayrılır ve hatanın oluşabileceği aparatlar, teker teker dikkatlice incelenir.

Hatanın oluştuğu yer parçaların dış görünüşüne yansımaktadır. Arızanın yaşandığı parça, onarılmaz. Çünkü tamir sonrası, aynı sorun patlak verebilir. Arızanın yaşandığı parça, yenisiyle değiştirilir ve kombinin tüm parçaları birleştirilir. Kullanım için su girişi vanalarının olduğu yere monte edilir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56