Samsung Çamaşır Makinesi OE Hatası

Merhaba değerli kullanıcılar;
Bazı zamanlarda Samsung çamaşır makinesi kullanıcıları cihazlarının OE hatası verdiklerini bildirebilmektedir. Bu sorun daha çok 2007 yılının öncesinde üretilen cihazlarda var olup, yeni üretim cihazlarda karşımıza çıkmayan bir sorun halindedir. Hatanın nedeni çamaşır makinesinden taşan su olurken, bu sorun kullanıcılar tarafından giderilemeyen arızalardan biri olacaktır. Özellikle teknik servis gelene kadar kullanıcılar bazı konulara dikkat ederek bu konuda önlem alabilirler.

***İlk olarak kullanıcıların yapması gereken şey elektrik kaçağına karşı dikkatli olmaktır. Zira bu hatadan sonra pek çok kişi müdahale etmek istediği için konu onlar için büyük bir sıkıntı yaratabilmektedir. Mümkünse cihazın elektrik bağlantısını tamamen keserek bu şekilde güvenliği biraz daha arttırmayı tercih edebilirsiniz.

***Su seviyesinin kontrolünü sağlayarak, kabloların herhangi bir sorun içinde olup olmadığının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

***Bu adımları yaptıysanız daha fazla konuya müdahale etmeden sadece teknik servis tarafından gelecek olan desteği beklemeniz lazımdır. Sorunun çözümü için uzmanların yardımını almalı ve bu konuda kesin olarak bir sonuca varmalısınız.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56