Sancaktepe Dyson Süpürge Tamir Servisi

Dyson süpürgeleri satın almak için gerçekten çok fazla sebebiniz var. Akıllı temizlik modlarına sahip bu süpürgelerin her ortamda en yüksek performansı sağladığı bilinmektedir. Ayrıca, başka modellerde bulamayacağınız LCD ekran bulunmaktadır. LCD ekran sayesinde süpürgenin performansının gerçek zamanlı olarak bildirilmesi söz konusudur.

Dyson süpürge; 60 dakikaya kadar çalışma özelliğine sahiptir. Ayrıca, sert zeminde çalışma özelliği de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, yüksek torklu temizleme başlığına sahip olmasının çok ciddi bir avantaj olduğunu ifade etmek gerekir. Tüm bunların yanı sıra, Dyson süpürgelerin hijyenik boşaltma özelliği yer almaktadır. Doğrult boşalt hazneye sahip olan bu süpürgenin her ortamda en iyi performansı vermesi söz konusudur. Buna ek olarak, tümden makine filtrelemesine sahip olması ise farklı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir.

Neden Dyson Süpürge Servis?

Dyson Servisi; İstanbul Sancaktepe bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul’da yaşayan ve Dyson marka süpürge kullanan insan sayısının bir hayli fazla olduğu düşünüldüğünde servisimiz sayesinde insanların süpürgelerinin yaşamış olduğu sorunlar giderilmektedir.

Bunun yanı sıra, Dyson Servis Sancaktepe; vermiş olduğu hizmetin arkasında durmaktadır. Tüm hizmetlerimizde bir yıl süreyle işçilik ve parça garantisi bulunmaktadır. Bu sayede, değiştirilen parçalarda sorun yaşanması halinde ücretsiz olarak değişim söz konusudur.

Dyson süpürge servis; 444 78 56 numarası üzerinden iletişime geçebilmenize imkan tanımaktadır. Günün her saatinde bu numarayı arayarak sorun bildirebilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56