Altus Buzdolabı Çalışıp Duruyor

Buzdolabınızın gün içerisinde çalışıp durması ve bunu çok sık yapması büyük bir sorunun göstergesidir. Dolaplarınız zaman zaman kendini dinlenmeye alıyor ve ideal soğukluğu yakaladığı zamanlarda bunu yapıyor. Fakat bu çok sık tekrar edildiği takdirde bunun bir sorun oluşturacağını da unutmamak gerekiyor. Altus buzdolabı çalışıp duruyor başlığı altında bu konuya yer verecek ve sorularınızı da yanıtlamış olacağız.

  • Kompresör kaynaklı sorunlarda bu durum daha net bir şekilde gözler önüne seriliyor. Peki yapabileceğiniz şey nedir? Parça değişimini tek başınıza yapamazsınız bu yüzden yardım almanız gerekiyor. Altus servis ekiplerini arayabilir ve sizler de servis talebi oluşturabilirsiniz.
  • Role termik arızası da yine bu sorunun altında yatan nedenlerden bir tanesidir. Bağlantılarda herhangi bir fiziksel hasar ve sorun mevcutsa dolaplarınız kısa süre içerisinde hata verecektir.

Altus servis ekiplerini arayıp yardım talep etmeniz kesinlikle daha doğru bir tercih olacaktır. En hızlı şekilde sizlere yardımcı olacak ve sorunu gidereceklerdir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56