Arçelik Buzdolabı E8 Hatası

Arçelik marka buzdolabı kullanıcılarının şikayetlerine çözüm üretmeye devam ediyoruz. Dolaplarımızı kullanma amacımızdan biri de soğutma ile birlikte ürünlerimizi daha sağlıklı bir şekilde muhafaza etmektir. Eğer dolap bu konuda ihtiyaca yönelik hizmet vermiyorsa E8 hatası ile karşı karşıyayız demektir.

E8 arıza kodu, soğutmanın durmuş olduğunu gösteriyor. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi ise iç ortam sensörünün arıza yapmış olmasıdır. Karşılaştığımız en büyük sorunlardan bir tanesi ancak merak etmeyin çözümü bir hayli basit.

Bu hatayı aldığınızda ekranda en son sıcaklık derecesi ile birlikte E8 arıza kodunu da görüntülüyor olacaksınız. Kart sorunu olma ihtimali de var ancak bu ihtimalin bir hayli düşük olduğunu da belirtmekte fayda var.

Parça değişimi ile birlikte çözümlenebilecek bir sorun fakat fiyat fazla geldiği takdirde tamir işlemi için de taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Paça değişimi çok daha doğru ve sağlıklı bir tercih olacaktır ve bu sayede ürünlerinizin ömrünü de uzatmış olacaksınız. Servis ekipleri de bu konuda detaylı ilgi aktaracaktır.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56