Arçelik Buzdolabı E9 Hatası ⚡️ ⇒【ÇÖZÜMÜ】

Arçelik marka buzdolabı kullanıcılarının yaşadığı en önemli sıkıntılardan bir tanesi de soğutucu bölme rezistans arızasıdır. Bu arıza, Arçelik marka dolaplarda E9 hata kodu ile karşımıza çıkıyor ve ürün de bu şekilde uyarı veriyor. Rezistansın yanı sıra termik sigortanın da yine profesyonel bir ekip tarafından kontrol edilmesi gerekiyor. Termik sigorta attığı anlarda cihaz çalışmayı otomatik olarak durduracaktır. Bu tür durumlarda ekiplerin termik sigortayı vakit kaybetmeden değiştirmeleri gerekiyor.

Bu ürünün tamiri ne yazık ki mümkün değil ve doğrudan parça değişimi yapılması gerekiyor. en yakın Arçelik servisi ile irtibata geçebilir ve sizler de randevu talep edebilirsiniz.

Termik sigorta kaynaklı sorunlarda dolabın kendini otomatik olarak durdurması önemli bir güvenlik çalışmasıdır. Bu sayede oluşabilecek diğer sorunlar da engelleniyor. Yedek parça değişimi ile birlikte buzdolabın sorunu ortadan kaldırılacaktır.

Pahalı bir parça değil ve servis ekipleri de bu parçayı temin etmek adına çok fazla zaman kaybetmeyecektir. Değişim ile birlikte E9 hatası ile yeniden karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56