Arçelik Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

Kullanıcılar tarafından en çok şikayet edilen konulardan bir tanesi de Arçelik çamaşır makinesi su akıtıyor başlığı atında karşımıza çıkıyor. Bu sorunun asıl nedenini ve çözüm önerilerini aktaracağız.

  • Su hortumunun gevşemiş olması.

Bu sorunu çözmek ise gayet kolay. Gevşeyen hortumu kontrol etmek adına öncelikli olarak makinelerinizin fişini prizden çekin. Arka kısımda yer alan hortumun uç kısmını çevirerek daha sıkı ve daha sağlam hale getiriniz.

İşlemin sorunsuz bir şekilde tamamlandığını düşünüyorsanız eğer yeni bir programda çalıştırmayı deneyin. Muhtemelen aynı sorunu tekrar yaşamayacaksınız…

Bu arada hortumu sıkıştırmak ve kontrolü sağlamak adına elinizi kullanmalısınız. Farklı bir cihaz ya da ürün kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz. Ayrıca fişi prizden çekmeyi de unutmayın.

Sorun hali hazırda devam ediyorsa artık sizin bireysel olarak yapabileceğiniz herhangi bir şey kalmamış demektir. En yakın servis ekiplerini arayarak servis talebi iletebilir ve randevularınızı da bir an önce alabilirsiniz. Ekipler, parça değişimi ya da onarım işlemi ile birlikte sorunu kısa süre içerisinde çözecektir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56