Beko Çamaşır Makinesi Gıcırtı Sesi

Beko çamaşır makinesi gıcırtı sesi sorunu tahliye pompasında bir sorun olduğunun göstergesidir. Tahliye pompasında herhangi yabancı maddelerin sıkışması sonucunda makineniz gıcırtı sesi çıkartabilir. Bunun haricinde makinenin alabileceği kapasitenin üzerine çıkarak fazla çamaşır yerleştirilmesi sonucunda makinenin teknesinden gelen ses gıcırtı yapabilir. Programın sisteminde bulunan herhangi bir arızadan ötürü beklenen performansı göstermeyebilir. Çamaşır makinenizin çalışmama durumları kullanıcı kaynaklı da olabilir, makinenin ortamından kaynaklı da olabilir.

Beyaz eşyalar hassas araçlar olduğu için başka faktörler de programın takılmasına sebep olabilir. Önemli olan bu sorunların çözümünde doğru yolu tercih etmektir. Bilinçli bir tüketici olarak gereken sorunların doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir.

Beko Çamaşır Makinesi Gıcırtı Sesi Çözümü

Beko çamaşır makinesi gıcırtı sesi çözümü;

  • Makinenizin alabileceği kapasite düzeyinde çamaşır koyun aksi takdirde teknenin bilyelerinin dağılmasına neden olabilirsiniz. Tekne çöker ve çalışırken gıcırtı sesi çıkarır.
  • Makinenizin kazanının iç kazan sürtmesi söz konusu olabilir.
  • Makinenizin gıcırtı sesi başka problemleri beraberinde getirebilir. Bu yüzden Beko servisi ile iletişime geçmenizi öneririz.
Tags:
Leave a Comment
Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA