Beykoz TEKA Tamir Servis Merkezi

Günün önemli kısmını mutfakta geçirmek durumunda kalan ev hanımlarının kendilerine daha fazla vakit ayırabilmelerine yardımcı olan Teka markalı tüm cihazlar için profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz. TEKA Servisi firmamızda tüm Teka fırın ve bulaşık makinesi modellerindeki genel bakım işlemleri veya arıza onarım ihtiyaçları için hizmet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüketici dostu ve kaliteden ödün verilmeyen ekonomik servis çözümlerimiz sayesinde her zaman yüksek performanslı kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle her zaman en kalıcı ve stabil performansı sağlayacak çözüm yöntemlerini kullanarak, Teka fırın ve bulaşık makinelerinizi onarım sonrasında da uzun süreli kaliteli standartlarda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ekonomik Teka Servisi Çözümleri
Firmamız Teka Servis Beykoz hizmetleri kapsamında tüketici dostu bir yaklaşım sergilemektedir. Özellikle de Teka markalı fırın ve bulaşık makinelerinde arızalanmış olan parçalarda en stabil performansı sunacak çözümler kullanılıyor. Bu çözümlerde de uzun vadede en ekonomik sonucu sağlayacak yöntemler kullanılmaktadır. Orijinal Teka fırın ve bulaşık makinesi yedek parçalarının kullanımının yanı sıra kombi cihazlarındaki teknik problemlerin onarımından sonra stabilizasyon testleri gerçekleştirilmektedir.

Yapılan testlerde tüm sonuçların olumlu çıkması sonrasında onarım işlemleri sonlandırılmaktadır. Üstelik Teka Servisi hizmetlerimizden 1 yıl garanti desteği de alacak şekilde faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak servis hizmetleri sunan firmamızın 444 78 56 numaralı çağrı merkezinden Teka markalı bulaşık makinesi ve fırınınız için destek alabilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56