Bosch Bulaşık Makinesi H01 Hatası

Bosch bulaşık makinesi H01 hatası mutlaka karşınıza çıkmıştır. Aslında bu bir hata kodu değildir. Makinenin çalışması ile ilgili kullanıcıya bilgi vermektedir. Bu makinenin gecikmeli olarak çalışacağı anlamına gelir. Yani makine H01 kodunda bir saat sonra çalışacak demektir. Bunun iki saat sonra çalışacak anlamına gelen H02 kodu da vardır.

Bulaşık makinenizi hemen çalıştırmayacak iseniz bir saat sonraya ayarlayabilirsiniz. Bu durumda ekranda bu kodu görmeniz normaldir. Ancak böyle bir ayarlama yapılmamasına rağmen ekranda bu kod var ise arıza söz konusu olabilir. Bir diğer ihtimalde sürekli bu kodun ekranda görünmesidir. Böyle durumlarda arıza oluşmuş demektir. Yapılması gereken bir servis çağırmaktır.

Servis çağırırken bazı detaylara dikkat etmeniz fayda sağlar. Bunlardan ilki çalışanların işini iyi yapan, uzman elemanlar olmasıdır. Kullanılan malzemelerin orijinal olması, garanti içermesi arayacağınız servisin özellikleri içerisinde yer almalıdır. Sorunu kısa sürede bulmalı ve çözmelidir. Biz de sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Güler yüzlü ve işinin ehli çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56