Samsung Çamaşır Makinesi Anahtar İşareti

Merhaba değerli kullanıcılar;

Samsung çamaşır makinesi modelinde anahtar işareti beliriyorsa, bu durum çocukların makineden uzak durması ve makineye herhangi bir zarar gelmemesi adına sağlanan bir çocuk kilididir. Basit bir problem halinde olduğundan dolayı bu sorunu kolay adımlarla çözmeniz mümkün bir hale gelir.

* Çocuk kilidini kapalı hale getirmek için yapılması gereken şey açma-kapama düğmesine bir süre boyunca basılı tutmaktır. Bu adımdan sonra çocuk kilidinin devre dışı kalmasını sağlayabilirsiniz.

* Çocuk kilidinin devre dışı bırakılması için, makinenin çalışır vaziyette olması gerektiğini unutmamalısınız.

* Özellikle küçük çocukları bulunan aileler için uygun olacak bu işlem sayesinde, çocuk kilidi devre dışı bırakılana kadar çamaşır makinesinin hiçbir tuşu çalışmayacaktır. Durumun bu şekilde olması ise, çamaşır makinesinin aktif bir şekilde kullanılamayacağına işaret eder.

* Çocuk kilidini devre dışı bırakmak yukarıda belirtilen gibi olurken, etkinleştirmek için yapılması gereken şey ise durulama ve sıkma tuşlarına aynı anda basmaktır. 3 saniye boyunca bu iki tuşa aynı anda basarak çocuklar için çamaşır makinesini güvenilir hale getirebilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56