Beko Bulaşık Makinesi Yıldız İşareti

Beko bulaşık makinesi yıldız işareti yanıyorsa makinenizde bir sorun olduğunu düşünebilirsiniz. Makinenizdeki sembollerin makineniz için bir uyarı oluşturacağını bildiğiniz için yıldız işareti görmeniz durumunda da makinenizde bir şeylerin eksik olduğunu anlamanız gerekir. Peki, Beko marka bulaşık makinenizde yıldız işareti yanarsa sorun nedir ve bu sorunu çözmek için ne yapmanız gerekir?

Beko Bulaşık Makinesinde Yıldız İşareti Yanarsa Ne Yapılmalıdır?

Bulaşık makinelerinde birçok sembol olmaktadır. Bu semboller kimi zaman sizlere programlar hakkında bilgi verirken kimi zaman da bulaşık makinenizde eksik olan temizlik ürünü hakkında bilgi verebilmektedir. Peki, Beko marka bulaşık makinesindeki yıldız işareti yanarsa bu ne anlama gelir?

  • Beko marka bulaşık makinenizde yıldız işaretinin yanması parlatıcınızın bittiği anlamına gelmektedir. Bu durumda makinenizin parlatıcı bölümüne parlatıcı eklemeniz gerekir.
  • Bulaşık makinenize parlatıcı ekledikten sonra makinenizi kullanırken parlatıcı ışığının yani yıldız sembolünün yanıp yanmadığına dikkat etmelisiniz.
  • Bulaşık makinenize parlatıcı koyduğunuz halde parlatıcı ışığı yanmaya devam ediyorsa eğer teknik servisten yardım isteyerek sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56