Beko Çamaşır Makinesi Çocuk Kilidi Nasıl Açılır?

Çamaşır makinesi teknolojisinin gelişimi ile birlikte daha güvenilir bir kullanım imkanı sağlanabiliyor. Özellikle de çamaşır makinesinin yüksek voltaj yapısında ve yüksek devir gücünde çalışma gerçekleştirmesi sebebi ile çocukların güvenliğinin sağlanması amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri uygulanıyor. Bu şekilde çocukların makineyi kurcalamasına engel olunabilir. Özellikle de makinenin çalışması sırasında hiçbir şekilde programda değişim gerçekleştirilemez.

Beko çamaşır makinesi çocuk kilidi açma ve kapama işlemleri son derece basit bir şekilde gerçekleştirilir. Çocuk kilidi sayesinde makinenin çalışması sırasında çocukların güvenliğinden endişe duyulmaz.

Beko çamaşır makinesi çocuk kilidini etkinleştirmek için; 1. Ve 2. Yardımcı fonksiyon tuşlarına 3 saniye kadar basılı tutulmalıdır. Bu şekilde dijital gösterge ekranında ‘C on’ yazısı görülür ve çocuk kilidinin devreye girdiği anlaşılabilir.

Beko çamaşır makinesi çocuk kilidini iptal etmek için; Çamaşır makinesinin 1. Ve 2. Yardımcı fonksiyon tuşlarına 3 saniye kadar basılı tutulması gerekir. Bu şekilde makinenin ekranında ‘C OFF’ simgesi görülür. Bu çamaşır makinesinin çocuk kilidinin devre dışı kaldığını gösterir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56