Bosch Çamaşır Makinesi E36 Hatası ✔️ (ÇÖZÜMÜ)

Bosch çamaşır makinesi e36 hatası aldığınız zaman birkaç işlem uygulayarak bu sorundan kurtulabiliyorsunuz. Çamaşır makinelerinde sorunların ne olduğunun belirlenmesi için hata kodları bulunmaktadır. Her bir hata kodu belirli bir sorunu işaret eder. Sorunun çözümü için problemin ne olduğunun belirlenmesinde fayda var.

Bosch Çamaşır Makinesi E36 Hatası Alıyorum Ne Yapmalıyım?

Bosch çamaşır makinesi e36 hatası görüntülediğiniz zaman birkaç işlem ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. İlk olarak bosch çamaşır makinenizin kullanım kılavuzuna bakarak sorunun ne olduğundan emin olmanız gerekiyor. Sorunun kaynağından emin olduğunuz takdirde ufak işlemler uygulayarak sorundan kurtulmanız mümkün. Bosch çamaşır makinesi e36 hatasından kurtulabilmek için uygulayabileceğiniz işlemler şöyledir:

  • İlk olarak makinenizin fişini çekin. Fişi çektikten sonra çamaşır makinenizin altındaki tahliye pompası filtresini çıkarın.
  • Daha sonrasında makineyi dışarı doğru çekin ve 45 derece öne doğru itin.
  • Bu işlemlerden sonra tahliye pompası filtresini iyice temizleyin ve hortumun kontrolünü sağlayın.

Bir süre bekledikten sonra çamaşır makinenizi yerine sokun ve çalıştırmayı deneyin. Sorun ortadan kalkacaktır. Sorun hala devam ediyorsa teknik servis ile iletişime geçin.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56