Arçelik 5500e Çamaşır Makinesi F6 Hatası

Arçelik 5500e Çamaşır Makinesi F6 Arızası

Arçelik 5500e çamaşır makinesi f6 hatası görülmesi durumunda farklı nedenlerden ötürü motorun arıza verdiği anlaşılmaktadır. Bu durum karşısında cihaz çalışmaz ve haliyle ekranda hata kodu görülür. Bu hata kodunu ortadan kaldırmak için bazı adımları takip ederek gerçekleştirmek gerekmektedir. Böylelikle sorun kolaylıkla çözülmüş olacaktır.

Arçelik 5500e Çamaşır Makinesi F6 Hatası Çözümü

Arçelik 5500e çamaşır makinesi f6 arızasını çözümleyebilmek için bazı gerekli olan işlemleri yapmak şarttır. Bu işlem basamakları sırasıyla şunlardır:

  • Cihazınızın ekranında f6 hatası görmeniz durumunda motorun arızalı olduğu anlaşılacağından dolayı bu durum karşısında maalesef sizin yapabileceğiniz herhangi bir müdahale söz konusu değildir,
  • İlk olarak cihazınızın fişini çekerek servisi çağırarak uzman yardımı almanız gerekmektedir. Servis ekibi bu konuda sizlere yardımcı olmak için en kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak, sorun belirlendikten sonra motorun değiştirilme işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir,
  • Yedek parça değişimlerinde orijinal parçalarla değişim yapılarak sorunun çözümlenmesi ve cihazın yeniden eskisi gibi çalışır duruma getirilerek teslimi yapılmaktadır.  
Tags:
Leave a Comment
444 78 56